Yapay Zeka Sohbet Asistanı (Chatbot)

Yapay zeka tabanlı sohbet asistanı (chatbot) ve sesli asistan (voicebot) uygulamalarını basitçe konuşma ve yazışma dilinde insan diyalogunu taklit ederek hizmet ve servis veren yazılımlardır. Bütünleşik müşteri deneyimi prensipleri ile kuruma özel olarak tasarladığımız sanal asistan çözümlerimiz, şirketinizin uç kullanıcılarına anında cevaplar vererek hizmet edebileceği gibi kurum içinde çalışanların dahili kullanımına da uygundur. Çözümlerimiz Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) araçları ile birlikte kullanılarak back-ofis, internet, intranet, CRM ve diğer 3. parti yazılımlarla kolaylıkla entegre olmakta ve bu sayede müşteri/çalışan memnuniyetini artırmakta; operasyonel süreçleri kolaylaştırarak maliyet avantajı sağlamaktadır.

Yapay Zeka Sohbet Asistanı (Chatbot)

Gelişmiş yapay zeka ile mükemmel bir sohbet deneyimi

Müşterileriniz ile farklı kanallar vasıtasıyla anında iletişime geçebileceğiniz sohbet robotumuz, doğal ve samimi cevap verme yeteneği ile üst düzey bir müşteri deneyimi sunmaktadır. Chatbot (Sohbet asistanı), gelen mesajlara göre uç kullanıcının ne yapmak istediğini anlayarak web ve mobil uygulamaların verdiği hizmetleri daha basit ve kolay erişebilir hale getirmektedir.

Robotlarımız diğer üçüncü parti uygulamalarla entegre olarak insandan bağımsız, müşterilerinizle sohbet hissi yaratan bir mesajlaşma-konuşma alanı oluşturmaktadır.

Yapay zeka tabanlı robotlarımız Sıklıkla Sorulan Sorular (SSS / FAQ) hizmeti verebileceği gibi entegrasyon yetenekleri sayesinde diğer uygulamalarla veri alışverişi yapabilir; Robotik Süreç Yönetim araçları ile doküman oluşturma, sipariş alma, randevu/rezervasyon, finansal işlemler, belli bir ürün veya sayfaya yönlendirme gibi bir çok işlemi hızlıca ve kolayca gerçekleştirebilir.

Bütünleşik Kanal (Omni-Channel) deneyimi sunarak kendi arayüzü üzerinden, web uygulamalarından, mobil uygulamalardan servis verebileceği gibi Skype, Telegram, WhatsApp, Outlook ve Messenger gibi popüler mesajlaşma uygulamaları ile entegre olarak 7/24 hızlı ve konforlu bir iletişim ortamı sağlamaktadır.

Yapay Zeka Sohbet Asistanı (ChatBot) Sağladığı Faydalar


  • 7/24 kesintisiz ve anlık hizmet verir
  • Çoklu dilde hizmet (Türkçe, İngilizce, Almanca, Arapça gibi 70’in üzerinde lisan) sağlar
  • Müşterinin ilk temas noktasındaki aldığı hizmeti kolaylaştırır ve kullanıcıyı doğru kaynağa yönlendirir
  • Operasyonel iş yükünü ve dolayısıyla maliyetleri azaltır
  • Veri toplama, analiz , raporlama ve gerçek zamanlı veri analitiği yapılmasını mümkün kılarak operasyonun daha iyi ve etkin yönetilmesini sağlar
  • Popüler mesajlaşma ve sosyal medya entegrasyonları ile bütünleşik ve konforlu bir müşteri deneyimi sağlar
  • Kurumun marka algısını güçlendirir

SİZE ÖZEL KİŞİSELLEŞTİRME

Diyalog akış tasarımı yapın
İletişim kanalınızı seçin
Görsel tasarım ve kişiselleştirmelerinizi yapın
Doğal dil akışı ve persona tasarlayın

İÇ SÜREÇLERİNİZİ KOLAYCA YÖNETİN

Müşterilerinizin sorularını yanıtlamanın yanında, İnsan Kaynakları gibi iç süreçlerinizde de kullanın!

OMNİ CHANNEL / BÜTÜNCÜL KANAL YAKLAŞIMI İLE ENTEGRASYON

IVR
Web Siteleri
Mobil Uygulamalar
WhatsApp
Messenger
Çağrı Merkezleri