Doküman ve Arşiv Yönetim Sistemi

Belgelerinizi Elektronik Dünyada Yeniden Keşfedin

Müşterimizin veri kaynaklarıyla entegrasyon, ACT için günlük bir iştir. Uzmanlığımız büyük dataları yöneterek, farklı türde girdi ve çıktılara sahip birden çok veri kaynağından gelen verileri yönetmek için «low-code» platformlarda özelleştirilmiş yazılım çözümleri oluşturuyoruz.

Sağladığımız dijital arşiv ve doküman yönetimi platformu ile kurumunuzun tüm dokümanlarını dijital dünyaya taşıyor, dokümanlarınızı tasnifleyerek indekslemenizi, versiyonlayabilmenizi, yetki bazlı erişim yapılabilmesini olanaklı kılıyoruz. Sağladığımız platform ile iş kural tanımlarını doküman yönetimi sistemi üzerine kurgulayabilir; karmaşık onay yönetim mekanizmasını kurgulayabilir ve herhangi bir yazılım geliştirme ihtiyacı olmaksızın düzenleme yapabilirsiniz. Anahtar kelimelerle arama yapılabileceği gibi semantik tabanlı aramalar gerçekleştirerek doğru dokümana hızlıca kesintisiz her kanaldan ulaşma olanağına sahip olacaksınız.

Uygulamamızın gelişmiş API arayüzleri sayesinde dokümanlar ve iş süreçleri ERP, Robotik Süreç Otomasyonu (RPA), back-office, e-mail ve benzeri uygulamalarla kolaylıkla entegre olabilmektedir. Çözüm, 7 farklı OCR (otomatik karakter tanıma) motoru ile de entegredir. Bu sayede bilgisayar çıktısı ya da el yazısı ile hazırlanmış dokümanlar dijitalleştirilebilmektedir.

Döküman ve Arşiv Yönetim Sistemi Sağladığı Faydalar


  • Fiziki dokümanların tasniflenmesi, arşivlenmesi, dijitalleştirilmesi ve indekslenmesi sağlanarak doküman yönetimini kolaylaştırır
  • Dokümanlara zamandan ve mekandan bağımsız olarak ulaşabilmesini sağlar
  • Kompleks onay mekanizmalarını ve iş kurallarını düzenleyerek süreci basitleştirir
  • Diğer sistemlerle entegre olarak dijitalleştirilmiş dokümanların uygulamalarda veri olarak kullanılmasını sağlar
  • ERP, RPA, muhasebe ve benzeri sistemlerle entegrasyonlar sayesinde fatura üretimi, para transferi, iş emri oluşturulması gibi işlemleri otomatikleştirir
  • Kağıtsız ortam sağlar