Sanal POS

Sanal POS

E-ticaret dünyasına kolay entegrasyon

E-ticaret dünyasında kartlı ödeme kabulünü zahmetsizce sağlar.

Sanal POS Nedir? Nasıl Kullanılır?


Sanal Pos Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sanal POS (point of sale/ödeme noktası), kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş yaparken kullanılan cihazların, internete entegre edilmiş halidir.

Online POS'ların çalışma mantığı mağazada fiziki olarak yapılan ödeme yönteminin internet üzerinden yapılması ve hizmet bedeli olan tutarın alıcının bankasından satıcının banka hesabına aktarılması durumudur.


DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINSanal POS Kullanım Avantajları


Sanal POS Kullanım Avantajları
  • 7/24 ödeme imkanı:Sanal POS'a dair işlemler internet üzerinden gerçekleştiği için ödeme günün her saati yapılabilir. İşletmeler, internet erişimi olan her yerden online tahsilat gerçekleştirebilir.
  • Güvenli ve hızlı bir ödeme sistemi:Sanal POS kullanımı güvenlik sertifikası ile mümkün olduğundan ve bankaların gelişmiş güvenlik önlemleri sayesinde ödeme işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşiyor. Bu durum, müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı oluyor.
  • Kolay raporlama ve takip: Sanal POS kullandığınızda sipariş bilgileri, işlemlere ait detaylar gibi bilgileri rahatlıkla raporlayabilirsiniz.


ACT Sanal POS Entegratörlük Hizmetimiz


ACT olarak sizleri güvenilir, kaliteli ve hızlı Sanal POS hizmetimiz ile rekabetçi fiyat avantajlarımızla buluşturuyoruz. Türkiyemizin en büyük ödeme kuruluşları arasında yer alan ve bir İş Bankası iştiraki olan Moka ile şirketimizin bilgi birikimini bir araya getirerek sizler için en uygun çözümü sunmaktayız.

Kartlı Ödeme Sistemlerinin zorunlu kıldığı tüm uluslararası standartlarına tam uyumlu ACT Dijital çözümümüz, işyeri ve uç kullanıcıların işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmakta; güvenli kart saklama imkanı sayesinde de ödeme bilgilerinin yeniden girilmesine ihtiyaç kalmadan işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilmektedir. İnternet ve Mobil uygulamalar üzerinden günün her saati kredi kartı, banka kartı ön ödemeli kartlar gibi araçları kullanılarak TL, USD, EUR ve diğer para birimleri ile ödeme, taksitli alışveriş işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Kolay entegrasyon arayüzleri sayesinde vakit kaybetmeden işletmenizi online dünyaya açabilirsiniz. ACT olarak entegratörlük hizmetimizin parçası olan Moka ile Sanal POS dünyasında farklılık yaratarak müşterilerimizi bu ayrıcalığa katmak istiyoruz.