AUSTRIACARD Türkiye, THY ile bagaj takip kartları projesini hayata geçiriyor

Payment Systems Magazine
Haziran 2017

AUSTRIACARD Türkiye, THY ile bagaj takip kartları projesini hayata geçireceğini duyurdu. RFID projesi sayesinde, müşterilere sağlanacak RFID teknolojisi ile müşterilerin bagaj ve bavullarının kaybolması önlenerek, müşterilere güvenli hizmet sağlamaya devam edecek.

AUSTRIACARD Türkiye, THY ile bagaj takip kartları projesini hayata geçireceğini duyurdu. AUSTRIACARD Türkiye'nin Genel Müdürü Burak Bilge, önümüzdeki senelerde de Türk Hava Yolları ile iş ortaklığını sürdürerek, uluslararası satış ve teknoloji ağı, yetkin ekibi ve ülke tecrübesi ile müşterilerine daha da iyi hizmet sunabilecek projelerde yer almayı hedeflediklerini belirtti.

Kısa bir süre içerisinde hayata geçecek olan Türk Hava Yolları RFID projesinde de AUSTRIACARD Türkiye'nin ekolojik ürünleri ile hizmet vermeye devam edeceğini ileten Burak Bilge Türkiye'de ve Dünya'da bir ilk olduğu belirtilen, RFID projesi sayesinde, müşterilere sağlanacak RFID teknolojisi ile müşterilerin bagaj ve bavullarının kaybolması önlenerek, müşterilere güvenli hizmet sağlamaya devam edeceklerini iletti.Yapılan açıklamada, Türk Hava Yolları için tedarik edilen tüm üyelik kartları, bagaj kartları ve bu ürünler için kullanılan zarf, mektup ve kutularının hepsi ekolojik özellikte olup, AUSTRIACARD Türkiye ürün ve hizmetleri 2017 yılı Ocak ayından bu yana yüz binlerce Türk Hava Yolları müşterisinin adresine ulaştığı kaydedildi.